При замовленні від 999 грн - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА!
Київ, вул. Кирилівська 160Б
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

Товари по СуперЦіні

229 грн
 
Безкоштовна доставка
від 999 грн!
100%
оригінал
539 грн
 
Безкоштовна доставка
від 999 грн!
100%
оригінал
709 грн
 
Безкоштовна доставка
від 999 грн!
100%
оригінал
699 грн
 
Безкоштовна доставка
від 999 грн!
100%
оригінал
989 грн
 
Безкоштовна доставка
від 999 грн!
100%
оригінал

Категорії

100% Оригінальні Леза Gillette

Lezvia.ua представляє виключно оригінальні леза TM Gillette, TM Wilkinson(Schick)

Не секрет, що кожен з нас, хоча б раз купуючи в магазині леза для гоління, замислився: «Звідки такі ціни на ці леза? Чому вони такі дорогі? Чи можна купити їх дешевше?». На жаль, бажаючи зекономити, більшістья рано чи пізно зіткнулись з неякісними китайськими підробками. Найцікавіше, що дуже часто доводиться чути, що навіть у великих магазинах людям траплялися підробки, мовляв, один раз придбали оригінал, іншим разом в тому ж супермаркеті купили вже «незрозуміло-що», касети котрі майже не голять і затуплюються після декількох використань. А буває ще прикріше, коли купуєш товар, який має всі ознаки оригінальності, технологічні виїмки і т.д., але коли справа доходить до використання, виявляється, що якість залишає бажати кращого. Парадокс? Ні, просто це виявилися леза російського виробництва(завод Gillette в Санкт-Петербурзі). І таких історій дуже багато. Що ж робити? Як уберегтися від неякісних лез і при цьому не переплачувати? Відповіді на всі ці питання ви без зусиль знайдете на нашому сайті.

Отже, в 1901 році, заснована Кінгом Кемпом Жиллеттом компанія «Gillette» досить швидко показала світу хто головний в сфері виробництва товарів для гоління. Поступово покращуючи технології, розробляючи все кращі і кращі леза для гоління, компанія здобула репутацію яка стала приносити величезні дивіденти. Як це трапляється практично завжди з продукцією успішного бренду - товари компанії Gillette почали підробляти. Китайська робоча сила творила дива і на ринок хлинули партії неякісних підробок. Задля справедливості, варто зауважити, що на даний момент на ринку України китайських і арабських підробок в рази більше ніж оригінальних лез. Причому вони навіть бувають різної якості, а упаковка підроблена настільки «бездоганно», що пересічний покупець ніколи в житті не відрізнить підробку від оригіналу по зовнішньому вигляду. Для того щоб уявити масштаби ринку підробок, досить ввести на сторінці будь-якого маркетплейсу або прайсу-агрегатора фразу «Gillette fusion» і переглянути оголошення. В основному продавці намагаються не обманювати людей так прямо, тому вказують «схожість з оригіналом 98-99%». Будь-якій людині зрозуміло, що там і 40% не пахне. Але є й інші, справжні шахраї, які стверджують що у них оригінал 100%!

Перше, на що варто звернути увагу, це ціна. Політика нашого магазину полягає в тому, щоб дати можливість людям купувати справжні оригінальні леза і станки недорого, наскільки це можливо. Тому якщо вам пропонують купити упаковку Gillette Fusion Power 8 штук за 350 гривень - можна відразу додавати такий магазин в чорний список, так як навіть оптова ціна таких лез суттєво вища.

Ми щиро сподіваємося, що ви ніколи не потрапите на підробку, тому наше завдання - допомогти вам у цьому. Для цього ми детально опишемо як відрізнити оригінал від підробки для всіх найбільш популярних серій лез. Також, ми постійно будемо робити різні огляди і «тест-драйви», що допоможуть вам визначитися з вибором тієї чи іншої бритви, дізнатися про переваги чи недоліки різних виробників лез, адже їх так багато!

У наших інтересах навчити всіх відрізняти оригінал від підробки, а у ваших - знайти місце, де можна без побоювань купувати оригінальні леза за доступною ціною. Вітаємо, таке місце ви вже знайшли, в інтернет-магазині Lezvia.ua представлені виключно оригінальні леза!