Ми працюємо! Безкоштовна доставка при замовленні від 499 грн. Терміни доставки 2-3 дні. Бережіть себе, тримаємось та віримо в Україну!

Сімейство Fusion - чим ми голимося?

 

- Чим відрізняється Proglide від Fusion?

- У картриджі Proglide більш тонкі перші чотири леза, система мікрогребнів створює менше тертя. В цілому вони краще і комфортніше голять

Чи варто спробувати Proglide якщо у мене просто Fusion?

- Варто, все одно станок для цього міняти не потрібно

- Чи підходять леза Proglide до станка Fusion?

- Так, всі леза Fusion / Fusion Power / Proglide / Proglide Power / ProShield мають однакове кріплення і повністю взаємозамінні

- Чим відрізняється станок Proglide від Proglide Power

- Станок Proglide Power має вібро-функцію (працює з батарейкою), станок Proglide такої функції не має. Fusion і Fusion Power аналогічно

 

Сімейство п'ятилезвійних "монстрів" Fusion

  Еволюція картриджів, що мають на основній поверхні 5 лез, почалася зі звичайного, проте відразу завоювавшого світ Gillette Fusion. Його брат, Fusion Power – адаптована під станок із батарейкою версія Fusion. Після чергових інновацій у сфері гоління Gillette представив новинку - Fusion ProGlide, звичайно, не обійшлося і без "пауер-версії" - Fusion ProGlide Power. Потім з'явилася серія ProShield - інноваційна модель з найтоншими лезами. Крім того, у касетах ProShield, до та після лез розташовані змащувальні смужки, що захищають шкіру обличчя від тісного контакту з лезами. До п'яти основних лез додано 6-е лезо у вигляді тримера для депіляції важкодоступних місць. Таким чином, ми маємо 5 видів картриджів для гоління з 5 лезами:

1. Fusion (від англ. fusion - злиття)

2. Fusion Power

3. Fusion ProGlide (від англ. Glide - ковзання)

4. Fusion ProGlide Power

5. Fusion ProShield (від англ. Shield - щит)

А тепер давайте подивимося як візуально відрізняються всі ці картриджі, фотографії всіх картриджів "фьюжн" представлені нижче:

   Як бачимо, Fusion та Fusion Power впізнати в "натовпі" досить просто - вони мають яскраво-помаранчеві мікрогребні, синю змащувальну смужку, а в новому дизайні 2020 року і пластик картриджа чорного кольору. Що стосується ProGlide та ProGlide Power їх ідентифікувати також не важко: вони виконані з мікрогребнями синього кольору, змащувальна смужка у Proglide Power яскраво-зеленого кольору, у той час як у Proglide вона тьмяно-блакитного кольору. Також відрізняється і нижня частина, де розташовані мікрогребні - у Фьюжн/Фьюжн павер вона складається з 15 помаранчевих мікрогребінців, у касетах Проглайд/Проглайд павер вона темно-синя і має технологічні отвори для відведення надлишків води та піни. Касети серії ProShield які представлені в двох модифікаціях, мають мікрогребінець, який допомагає розгладжувати і направляти волоски точно під ніж леза, головна ж їх відмінність, це дві змащувальні смужки, до і після леза, що надає ідеальне ковзання під час гоління. Всі ці відмінності досить легко побачити на порівняльній картинці вгорі.

   Відразу відзначимо, що всі ці картриджі мають абсолютно однакове кріплення до станка, і повністю взаємозамінні. Тобто для того щоб спробувати Proglide Power або ProShield не обов'язково купувати станок з батарейкою, або оновлювати Ваш старий станок, достатьно і звичайного станка Gillette Fusion. Так само не обов'язково маючи станок Proglide купувати до нього дорожчі картриджі Proglide або ProShield - достатьно Fusion або Fusion Power. Проте якість гоління тут прямо пропорційна ціні картриджа - не дарма Жилет намагається день у день поліпшувати свої леза.

   Коли питання "чим я всеж-таки голюся" вирішине, до того ж багато хто і без картинок знає чим вони користуються, перейдемо до "теорії". Основні відмінності між усіма лезами сімейства Fusion представлені нижче

   1. Fusion vs Proglide (Fusion Power vs Proglide Power аналогічно)

Картриджі Proglide мають 2 основні відмінності від картриджів Fusion: 

 - у Proglide більш тонкі перші чотири леза, відповідно більш гострі і створюють менше опору

 - у Proglide суттєво змінена система мікрогребнів перед лезами: тепер мікрогребнів менше, площа їх зменшилася і вони стали м'якшими, як наслідок - зменшилось тертя

   Також дещо змінений склад змащуючої смужки, однак істотного впливу на якість гоління це навряд чи зробить. Таким чином можна зробити висновок що основним напрямком роботи компанії "Gillette" стало створення комфорту при голінні, не дарма всі зусилля спрямовані на зменшення опору при рухах бритви, та й назва говорить сама за себе ProGLIDE - слово "GLIDE" якраз і означає "ковзати ".

   За суб'єктивними відчуттями багатьох покупців можна відзначити, що Proglide всеж-таки покомфортніше - краще ковзає, трошки краще голить. Тому варто віддати зайвий долар-два за упаковку саме "ProGlide"

   2. Proglide vs Proglide Power

   Звичайно ж, разом з виходом станка Proglide вийшов і станок з батарейкою Proglide Power. Звісно ставити однакові леза було безглуздо і Gillette трішки змінив Проглайд - просто зробивши його іншого кольору. Мабуть єдиною технологічною відмінністю є присутність на Proglide Power мікрогребінця між лезами і системою макрогребнів.

Висновок напрошується один: якщо у вас станок Proglide Power - беріть леза Proglide Power. Якщо станок просто Proglide - беріть леза Proglide. Все одно різницю ви навряд чи відчуєте.

  3. Fusion vs Fusion Power

Якщо у випадку з проглайдами є хоч одна технологічна відмінність, то тут, на жаль, її немає. Відмінності Fusion від Fusion Power (Фьюжен Пауер) полягає в тому що Fusion Power адаптовані під станок на батарейці АА, який створює мікровібрації що впливає на відсутність роздратування, відмінності має смужка-індикатор, у Fusion Power вона містить масло авокадо і масло з виноградних кісточок. Однак рекомендації можна залишити ті ж: якщо у вас станок Fusion Power - беріть леза Fusion Power. Якщо верстат Fusion – найкраще використовувати леза Fusion. За ціною вони практично не відрізняються, тут справа звички та сприйняття.

4. ProShield vs ProGlide Power

Основна відмінність касет ProShield від ProGlide Power полягає в додатковій змащувальній смужці, яка розташована перед лезами. Таке розташування смужок дозволяє їм діяти "як щит" (звідси і назва цієї серії ProShield, shield - у перекладі з англ. щит) Вони утворюють змащуючий шар, який захищає шкіру від подразнень і максимально пом'якшує під час гоління.

Чи була ця стаття корисною?